הדפסים אומנותיים

מאדור מביאה לידי ביטוי את הטכנולוגייות המתקדמות ביותר בעולם בהדפסים דיגיטלים והיא מציעה ללקחותיה הדפסים אומנותיים עד לגודל 30/45 ס”מ.

ההדפסים נעשים במכונת אינדיגו משופרת המדפיסה בשבע צבעים (cyan, magenta, yellow, black, light cyan, light magenta, light light black) על-גבי מגוון רחב של ניירות: ניירות כרומו, ניירות נטולי-עץ, ניירות על בסיס פלסטי, ניירות כותנה, שקפים, מדבקות ווכן ניירות נוספים עם טקסטורות וגוונים שונים..

השימוש שלנו בצבעים אלו במכונת אינדיגו מאפשר לנו להגיע לטווח צבעים רחב מאוד, המומחיות שלנו בצבעים מאפשרת לנו אף להדפיס הדפסי שחור-לבן מושלמים (המקבילים להדפס שחור-לבן הכימי שהיה קיים בעבר).

אנו מציעים מגוון אפשרויות להדבקת התמונות על מגוון רחב של חומרים.

אנו מבצעים הדבקות ברמת גימור גבוהה מאוד.
לכל חומר היתרון שלו כמו חוזק, עמידות ומשקל. אנו נשמח לייעץ ולהתאים את חומר ההדבקה בהתאם לעבודה.

Kapa – בעובי 10 ממ’ בצבע לבן.
קאפה הוא לוח מוקצף קל משקל להדבקה עם אופציה למיסגור תמונות.

Gatorfoam – בעובי 10 ממ’ בצבע טבעי או שחור.
גאטור הוא לוח הקצף האולטימטיבי. למרות שבמראה הוא דומה ללוחות הרגילים, הגאטור חזק ויציב בהרבה יותר ואינו נמעך כמו לוחות האחרים.

עץ MDF – בעובי 12 ממ’ עם קנטים שחורים או לבנים.
MDF הוא לוח עץ העשוי מחלקיקי עץ המעורבבים עם דבק מיוחד. המשטח הינו חלק לחלוטין, עמיד מאוד ונותן מראה יוקרתי.

PVC – בעוביים שבין 1.5 עד 10 ממ’ בצבע לבן או שחור.
פי וי סי מיועד לרוב להתקנות גדולות וקלות משקל, בהדבקות ישירות על הקיר או עם מתקני תליה. קיים במגוון עוביים בשחור או בלבן.

Dibond – בעובי 3 ממ’.
חומר תצוגה על בסיס אלומיניום, המורכב משני דפי אלומיניום דקים עם גרעין תרמו-פלסטי. החומר נוח לעבודה בשל משקלו הקל, כשליש מאלומיניום מלא. דיבונד הוא חומר יציב מאוד וקל בצורה יוצאת דופן.

ציפוי למינציה
אנו משתמשים באופן כמעט בלעדי בציפויים מתוצרת DRYTAC הנחשבים לאיכותיים ביותר. חומרים נטולי חומצה אלה, שומרים על איכות הצילום לאורך זמן מפני פגיעות הסביבה. בנוסף לציפויים חלקים במבריק או במט (המומלץ ביותר), באפשרותנו להציע גם טקסטורות במרקמים שונים.

 

מסגור
להשלמת שרותינו, אנו ממסגרים צילומים ותמונות שאנו מדפיסים במסגרות אלומיניום בצבעים סטנדרטים או מיוחדים.

שיטות תצוגה
בממאדור תמצאו גלריה של רעיונות ויזואליים המסוגלים לתת, לתקן ולתפור פתרונות מקוריים המתאימים לתצוגה שלך. שנים של נסיון וגישה למגוון עצום של חומרים מאפשרים לנו מקוריות בכל פרוייקט.