הדפסות סימבוליק

מכונת ה- Cymbolic Lightjet היא ללא שום ספק, מכונת הדפסת נייר הצילום הכימי הטובה ביותר שנוצרה.
הדפסה במכונת הסימבוליק מאפשרת שליטה והשגת איכויות צבע עמוקים וחדים, תוך כדי ניצול היתרונות של ההדפסה הדיגיטלית.
המידה המקסימלית של הדפסה אחת היא 122/305 ס”מ אך ניתן להגיע לכל גודל הדפסה בחיבור יחידות.
אנו מדפיסים על מגוון רחב של ניירות צילום של פוג’י וקודאק, החברות המובילות בתחום, כולל נייר לוסטר, נייר מבריק, נייר מטלי, שקפים חלביים (DuraTrans) ושקפים שקופים (DuraClear) ועוד..
הרקע שלנו כמעבדת צילום מאפשר לנו להפיק את ההדפסות הדיגיטליות האומנותיות האיכותיות ביותר.

Cymbolic Lightjet RS היא מכונה בעלת מערך הדפסה הפועל על גלילי נייר צילום ועובד ברציפות. שלושה לייזרים (אדום, ירוק וכחול) מבצעים את תהליך החשיפה באופן מדוייק לכל גודל הדפסה, כך שלבסוף מתקבלת איכות תמונה שאינה מתקבלת בשום מדפסת אחרת.

במהלך החשיפה, הנייר מוחזק באופן סטטי על ידי מערכת ואקום הממוקמת מתחתיו. החשיפה נעשית באמצעות מערכת סורק משוכללת, שאינה תלוית עדשה, העוברת מצד לצד (כתוצאה מכך גודל וצורת הפיקסלים זהה בפינות ובמרכז לעומת הדפסה במכונת Lambda לדוגמה).
אותיות RS המופיעות בשם המכונה, הן ראשי התיבות של Remote Sensing (חישה מרחוק), ואכן הסימבוליק פותחה בהזמנת NASA למטרה זו, והיא המכונה המדוייקת בעולם, המסוגלת להבטיח דיוק גאומטרי של 1± ממ’ על שטח של 127 סמ’.

אנו מציעים מגוון אפשרויות להדבקת התמונות על מגוון רחב של חומרים.

אנו מבצעים הדבקות, ברמת גימור גבוהה מאוד, עד לרוחב של 2 מטר. מרבית החומרים המוצגים כאן הינם במידות של עד 122/244 ס”מ, חלק מהחומרים ניתן להזמין בהזמנה אישית בגדלים של עד 200/300 ס”מ.
לכל חומר היתרון שלו כמו חוזק, עמידות ומשקל. אנו נשמח לייעץ ולהתאים את חומר ההדבקה בהתאם לעבודה.

Kapa – בעובי 10 ממ’ בצבע לבן.
קאפה הוא לוח מוקצף קל משקל להדבקה עם אופציה למיסגור תמונות.

Gatorfoam – בעובי 10 ממ’ בצבע טבעי או שחור.
גאטור הוא לוח הקצף האולטימטיבי. למרות שבמראה הוא דומה ללוחות הרגילים, הגאטור חזק ויציב בהרבה יותר ואינו נמעך כמו לוחות האחרים.

עץ MDF – בעובי 12 ממ’ עם קנטים שחורים או לבנים.
MDF הוא לוח עץ העשוי מחלקיקי עץ המעורבבים עם דבק מיוחד. המשטח הינו חלק לחלוטין, עמיד מאוד ונותן מראה יוקרתי.

PVC – בעוביים שבין 1.5 עד 10 ממ’ בצבע לבן או שחור.
פי וי סי מיועד לרוב להתקנות גדולות וקלות משקל, בהדבקות ישירות על הקיר או עם מתקני תליה. קיים במגוון עוביים בשחור או בלבן.

Dibond – בעובי 3 ממ’.
חומר תצוגה על בסיס אלומיניום, המורכב משני דפי אלומיניום דקים עם גרעין תרמו-פלסטי. החומר נוח לעבודה בשל משקלו הקל, כשליש מאלומיניום מלא. דיבונד הוא חומר יציב מאוד וקל בצורה יוצאת דופן.

הדבקות סיליקון ללוח פרספקס – במשך השנים האחרונות פיתחנו שיטות הדבקה מרהיבות בשימוש של לוחות פרספקס בעוביים ובמראות שונים, עם שימוש בדבקי סיליקון מיוחדים, שקופים, אופטיים וחזקים במיוחד. ברשותינו ציוד חיתוך המתאים לפלטות עד לגודל 2X3 מטר בכל העוביים הקיימים, וציוד המאפשר את ליטוש הקנטים.
שמנו הולך לפנינו גם בתחום זה ואנו מבצעים בהזמנות, פרוייקטים גדולים בכל העולם.

ציפוי למינציה
אנו משתמשים באופן כמעט בלעדי בציפויים מתוצרת DRYTAC עד לרוחב 2 מטר, הנחשבים לאיכותיים ביותר. חומרים נטולי חומצה אלה, שומרים על איכות הצילום לאורך זמן מפני פגיעות הסביבה. בנוסף לציפויים חלקים במבריק או במט (המומלץ ביותר), באפשרותנו להציע גם טקסטורות במרקמים שונים.

 

מסגור
להשלמת שרותינו, אנו ממסגרים צילומים ותמונות שאנו מדפיסים במסגרות אלומיניום בצבעים סטנדרטים או מיוחדים.

שיטות תצוגה
בממאדור תמצאו גלריה של רעיונות ויזואליים המסוגלים לתת, לתקן ולתפור פתרונות מקוריים המתאימים לתצוגה שלך. שנים של נסיון וגישה למגוון עצום של חומרים מאפשרים לנו מקוריות בכל פרוייקט.